Прослуховування депутатів без згоди ВР – законопроект від Зеленського. Бути чи не бути?

03641

Це ті речі, які переходять елементарну грань приватності – Федина про прослуховування депутатів

Депутат фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Софія Федина вважає, що для прослуховування телефонних розмов народних обранців має бути відповідна санкція та доведене конкретне обвинувачення.

Про це вона розповіла кореспонденту “Прямого” Даші Счастливій у кулуарах Верховної Ради.

“Це є ті речі, які переходять елементарну грань приватності особистого життя і особистого простору кожної приватної людини. Ми всі знаємо, що особистий простір за кордоном надзвичайно цінується. І якщо не доведено вини людини, відповідно, є певна санкція на те, що дійсно треба прослухати, обшукати і так далі. Не можна влазити так просто в цей особистий простір”, – підкреслила Федина.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський подав у парламент законопроект, яким пропонується скасувати норму про те, що на обшук, або прослуховування народного депутата потрібен дозвіл Верховної Ради.

Проте 19 вересня цей законопроект не був підтриманий народними депутатами – своїх голосів не дала частина фракції “Слуга народу”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.