У “Слузі народу” презентували нову концепцію закону про столицю

03634
Представники партії “Слуга народу” презентували ідею створення у столиці загальноміської платформи для дискусій – Інститут Києва, концепцію альтернативного закону «Про Київ – столицю України», ініціативу об’єднання міських громад.

Про це у Facebook написав народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Ткаченко.

“Презентували в Софії Київській ідею створення загальноміської платформи для дискусій в столиці – Інститут Києва та концепцію, ключові сенси альтернативного Закону «Про Київ – столицю України», а також ініціативу об’єднання міських громад”, – зазначив він.

За словами народного депутата, нова версія закону, над якою працювала велика кількість фахівців в питаннях розвитку міста, має на меті поновити самоврядування у Києві.

“Закон за своєю суттю, дасть право на насолоду від життя в місті та його споглядання. У Києві є достатня кількість громадських ініціатив, і ми хочемо, щоб вони об’єднались і стали голосом всього міста. Тому ми ініціюємо створення платформи, яка стане для них своєрідним think tank, і буде допомагати задля комунікації на благо міста”, – додав він.

Як повідомлялось, народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Ткаченко звернувся до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука ініціювати загальний аудит діяльності мера Києва Віталія Кличка, Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих структур.

Крім цього, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Державної аудиторської служби України щодо здійснення державного фінансового аудиту діяльності структур КМДА, комунальних підприємств та інших підрозділів за період 2015 – 2019 років.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.