У Мінську обговорять механізми виплати пенсій на окупованих територіях

03614

У середу, 18 вересня, на зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську обговорять механізм отримання пенсій на окупованих територіях Донбасу.

«Людям на сьогодні дуже важко отримати пенсію і вони змушені виїжджати на підконтрольну територію раз на два місяці. А йдеться про те, щоб це зробити один раз в рік і отримати електронною формою. Це буде предметом перемовин в Мінську в ТКГ», – сказала народний депутат України від фракції «Слуга народу», представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук в ефірі українського телеканалу.

Нагадаємо, 8 червня, війська терористів обстріляли Станицю Луганську та зірвали розведення сил і засобів, яке мало відбутися 16 червня. У штабі ООС заявили, що РФ почала кампанію дезінформації та фейків проти українських військових перед засіданням ТКГ щодо врегулювання війни на Донбасі 19 червня.

Попереднє засідання відбулось 5 червня у Мінську. За результатами переговорів, Леонід Кучма начебто заявив про необхідність прописати у нових домовленостях про «режим тиші» в зоні збройного конфлікту норму «не стріляти у відповідь». На його думку, українські війська не повинні відповідати на «провокаційні обстріли» терористів, які ведуться з цивільних об’єктів ОРДЛО.

Також Кучма запропонував скасувати економічну блокаду тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Після засідання ТКГ у Мінську, на Донбасі загострилися бойові дії. Президент Володимир Зеленський вважає це наслідком втрати Росією контролю над терористами.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.