Кабмін звільнив голову Українського інституту національної пам’яті В’ятровича

03617

Сьогодні, 18 вересня, уряд звільнив очільника Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича. Він працював на цій посаді з березня 2014 року.

Про це повідомляється на сайті УІНП, інформує UATV.

В інституті нагадали, що за період роботи В’ятровича вдалося повністю відкрити архіви КДБ, почати реабілітацію жертв репресій, створити Музей Майдану, спростувати міфи щодо української історії тощо.

“Я завершив каденцію на посаді голови Українського інституту національної пам’яті. Це були наповнені п’ять з половиною років… Робота стала щоденним продовженням Майдану задля втілення його цінностей”, – прокоментував своє звільнення Володимир В’ятрович у відеозверненні, розміщеному у Facebook.

Також він наголосив, що УІНП продовжить свою роботу, попри зміну керівництва.

“Я отримав запевнення від прем’єрміністра, що робота Українського інституту національної пам’яті повинна бути продовжена, що УІНП збереже свій статус органу виконавчої влади, що він продовжить цю роботу в тих напрямах, у яких він працював упродовж останніх п’яти років. Це надзвичайно важливо, тому що пізнання минулого, пізнання своєї історії робить нас не тільки розумнішими, а й сильнішими”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада достроково звільнила всіх членів ЦВК.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.