Екс-регіоналів Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова відпустили на поруки

03612

Екснардепів від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова відпустили на поруки. Таке рішення вчора ухвалив на судовому засіданні Жовтневого районного суду міста Дніпро суддя Олександр Антонюк.

Про це кореспондентам Суспільного повідомила секретарка заступника керівника апарату суду Оксана Бабай, передає Дніпроград.

Час проведення засідання не був зазаначений у розкладі суду, тож потрапити на нього журналісти не змогли.

Рішення суду також ще не опубліковане у судовому реєстрі, тож хто саме взяв на поруки екс-нардепів, наразі невідомо.

6 вересня в обласній прокуратурі повідомили, що екс-голові Дніпропетровської ОДА вручили повідомлення про підозру. Його підозрюють у зловживанні владою, що спричинило державі багатомільйонні збитки. Прізвище екс-посадовця не назвали, водночас у прокуратурі поінформували: його підозрюють у тому, що упродовж 2011-2012 років він «всупереч положенням Земельного кодексу України надав земельні ділянки сільськогосподарського призначення гірничо-збагачувальним комбінатам, змінивши їх цільове призначення з сільськогосподарських земель на землі промисловості». За даними з прокуратури, збитки пайщиків склали понад 12 млн грн.

Нагадаємо, що раніше Вілкула спіймали на брехні у деклараціях.

Окрім цього, директору фірми, яка починала будувати Вілкулу перехід на Слобожанському, оголосили підозру у розкрадані бюджетних коштів.

Дніпроград

Автор: Іван МУРАХА


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.