Не працюють банкомати, картки та «Приват24». У роботі ПриватБанку стався масштабний збій

03595

У роботі ПриватБанку стався масштабний збій, через який неможливі безготівкові операції. Про це повідмоляє TheБабель з посиланням на пресслужбу банку.

«Технічні служби банку проводять комплекс заходів для повного відновлення стабільної роботи мережі безготівкових операцій. Просимо вибачення в наших клієнтів за незручності, пов’язані з аварійною ситуацією», — йдеться в повідомленні. У банку пообіцяли відновити роботу процесингу після аварійного збою найближчими годинами.

Про проблеми з прийняттям оплати користувачі ПриватБанку почали повідомляти ще з 17:00 13 вересня. Труднощі виникають з платежами у «Приват24», оплатою в інтернеті, зарахуванням коштів на картку, роботою банкоматів, а також оплатою у POS-терміналах.

Як пише «ТСН.ua», до банкоматів вишикувались великі черги, а у магазинах подекуди неможливо розрахуватися картою. Повідомляють про проблеми в роботі банку й користувачі соцмереж.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.