Росія оголосила про завершення війни в Сирії

03591

Голова російського МЗС Сергій Лавров заявив, що війна в Сирії “дійсно закінчилася”

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на “Труд“.

За словами Лаврова, сирійське держава поступово повертається до нормального, мирного життя.

Він зазначив, що осередки напруженості можна спостерігати лише на територіях, які не підконтрольні уряду Сирії, зокрема в Ідлібі.

Російський міністр додав, що в ситуації, що склалася, на першому місці стоять завдання надання гуманітарної допомоги Сирії, а також досягнення політичної стабільності.

Нагадаємо, 11 вересня в ООН звинуватили Росію, США і Сирію у воєнних злочинах.

У серпні в північно-західній провінції Ідліб в Сирії дев’ять мирних мешканців загинули і ще 20 осіб отримали поранення через нічні авіаудари військ Башара Асада і його російських союзників.

Довідка: Сирія опинилася в запеклій жорстокій громадянській війні з початку 2011 року, коли режим Башара Асада з несподіваною жорстокістю розправився з демократичних протестах. З того часу сотні тисяч людей було вбито, а понад 10 мільйонів інших стали біженцями, згідно з даними представників ООН. У 2015 році лідер Сирії Башар Асад попросив Росію надати військову допомогу, в результаті чого російські сили почали завдавати авіаудари по “терористах”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.