НБУ дозволив банкам обслуговувати людей із закордонними паспортами

03579

Українським банкам дозволили обслуговувати українців із закордонним паспортом.

Про це повідомляє Державна міграційна служба з посиланням на лист Національного банку України від 4 вересня 2019 року, інформує UATV.

Згідно з документом, паспорт громадянина України для виїзду за кордон прирівнюється до внутрішнього паспорту при здійсненні банківських послуг особами-резидентами.

Зазначається, що відомості “по батькові” фізичної особи-резидента, які не містяться у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема – про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).

У відомстві нагадали, що, відповідно до законодавства, посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю чи учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи при отриманні банківських послуг.

Раніше повідомлялося, що НБУ посилив нагляд за здійсненням готівкових розрахунків та веденням касових операцій банками.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.