Євро-2020 стає все більш реальним. Збірна України перемогла Литву

03564
Це саме той випадок, коли один суперник дійсно сильний, а інший – дійсно слабкий

Часи, коли литовська національна команда «пила кров» у нашої, залишилися в минулому, аналізує футбольну тему Главком.

Не в такому вже й далекому – Олег Володимирович Блохін має пам’ятати. Проте наразі збірна Литви – зовсім не середняк європейського футболу, а відвертий аутсайдер. Ще нижчий за рівнем гри, аніж Люксембург. Певна річ, то не вина цієї прибалтійської команди, а радше її біда, адже в колективі відбувається зміна поколінь. І нове покоління за рівнем гри та талантом явно поступається старшому.
Суперник

Та то таке. Нас проблеми литовського футболу навряд чи мають турбувати. У нас і своїх вистачає. Проте зараз можемо сміливо констатувати, що в нашій національній команді відбуваються процеси, кардинально протилежні тим, що нуртують у збірній Литви. Наша нова генерація футболістів достоту вправна й амбітна, щоб претендувати на щось більше, аніж на лаври порушника спокою. На даний момент збірна України за фаховим рівнем не поступається в нашій відбірковій групі нікому. Після п’яти турів команда Шевченка впевнено очолює перегони. І для того, щоб напряму кваліфікуватися на Євро-2020, нашій команді ще потрібно здобути чотири залікові бали. Це по-максимуму. Може вистачити й трьох. Це завдання-мінімум наші парубки можуть вирішити вже у наступному офіційному поєдинку – все проти тієї ж Литви.

Стосовно ж цього поєдинку, проведеного на штучній галявині Вільнюса, то він нагадував тренування. Навіть без підвищеної відповідальності. Українці грали на стільки, на скільки того вимагала ситуація. Литовці грали так, як їм дозволяв суперник. Упродовж усього поєдинку опоненти не виходили за рамки цього алгоритму. «Синьо-жовті» вмикали високий пресинг і такі ж швидкості час від часу. Проте й цього було вдосталь, аби забезпечити більш, ніж прийнятний результат.

«Зелено-жовті» могли собі дозволити бути активними лише тоді, коли українці відверто скидали оберти. Можливо, на один забитий м’яч господарі й награли, проте й гості награли на більше, ніж три забиті м’ячі. Тому все справедливо і закономірно. Й не цікаво. Хоча останній чинник нас навряд чи має турбувати. Чергові три очки в скарбничку, й вихід на чемпіонат континенту став ще ближчим.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.