Зеленський розкрив деталі про те, як домовлявся з Путіним про обмін

03562
Омбудсмен Людмила Денісова і президент Володимир Зеленський зустріли у Борисполі 35 бранців Кремля

«Все було в секреті, бо не всі хотіли повернення в’язнів», інформує Главком.

Глава держави, зустрічаючи бранців Кремля у столичному аеропорті розповів про те, як відбувалося звільнення. Він розповів, що на початку серпня відбулася телефонна розмова із президентом РФ Володимиром Путіним.

«Ми зробили все, що пообіцяли, не змінювали по ходу наші домовленості. Від України робочою групою керував Андрій Єрмак (помічник президента)», – повідомив президент Володимир Зеленський.

За його словами, на першому етапі домовленості були про те, що слід звільнити українських моряків. «Але потім говорили про інший формат. Це була ініціатива України», – додав він.

Відповідаючи на запитання про те, чому була затримка із звільненнями, глава держави послався на роботу правоохоронних органів двох країн. «Деякі люди не хотіли цього обміну», – сказав він, проте відмовився розповідати про подробиці. «Все було в секреті, бо не всі хотіли повернення в’язнів», – коротко сказав президент

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.