Fitch Ratings змінило рейтинг України і дало позитивний прогноз

imago 59096236

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валюті з рівня «В-» до «В».

Про це повідомляє the Бабель з посиланням на Інтерфакс-Україна.

В організації стверджують, що Україна показала своєчасний доступ до фіскального та зовнішнього фінансування, поліпшила макроекономічну стабільність і знизила бюджетну заборгованість. А вибори зменшили внутрішню політичну невизначеність.

«Очікувана безперервність макроекономічної політики, заявлена прихильність нового уряду до структурних реформ і взаємодія з міжнародними фінансовими організаціями означають, що Fitch очікує подальшого підвищення кредитоспроможності», — йдеться в повідомленні.

За словами міністра фінансів України Оксани Маркарової, підвищення рейтингу України говорить про те, що «довіра до України зростає, а ризики, повʼязані з нашою кредитоспроможністю зменшуються».

  • Британська компанія QS Quacquarelli Symonds випустила нову версію свого щорічного рейтингу кращих міст для студентів. Цього року до нього потрапила українська столиця.
  • Аналітична компанія TomTom опублікувала статистичні дані, згідно з якими столиця України посіла 13 позицію в топ-15 міст світу, які перевантажені автомобілями.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.