Суд в Чернігові повинен розглянути заяву прокурорів про їх технічну помилку, через яку Гримчак не може бути заарештований

03523

Прокурори подали заяву в канцелярію Деснянського районного суду Чернігова про допущену ними технічну помилку в по батькові заступника міністра з питань окупованих територій Юрія Гримчака, оскільки ця помилка перенесена в ухвалу суду про арешт Гримчака з альтернативою застави, через що саме рішення не може бути виконане.

Як передає кореспондент агентства Інтерфакс-Україна, після оголошення ухвали суду про обрання запобіжного заходу Гримчаку у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в 6 млн грн, адвокат Тетяна Матяш звернула увагу на те, що рішення не має законної сили, оскільки воно стосується Юрія Михайловича Гримчака, а не Юрія Миколайовича. “Всі документи прокуратура оформила на людину з іншим по батькові, також в ухвалі суду вказане прізвище іншого адвоката”, сказала захисник журналістам.

Прокурори зазначили, що в даному випадку має місце технічна помилка, спричинена людським фактором, і рішення суду набуло законної сили, бо в ході судового засідання було встановлено особу підозрюваного.

Однак трохи пізніше прокурори подали заяву в суд про наявність технічної помилки, яку також визнала і сама суддя в спілкуванні з журналістами.

“Протягом п’яти днів заява прокурорів повинна бути розглянута”, сказала адвокат, додавши при цьому, що вона не знає, як ситуація вирішиться в правовому руслі. Матяш пояснила, що в СІЗО її клієнта доставити не можуть, оскільки ухвала суду юридично, через помилки в по-батькові, не може бути до нього застосована, в суботу ввечері, за її словами, закінчується термін затримання Гримчака, після чого він повинен бути відпущений, якщо йому не буде обрано запобіжного заходу.

Де буде знаходитися Гримчак до виправлення помилки або винесення нової ухвали суду щодо нього – невідомо.

Щодо ще одного фігуранта цієї справи, Ігоря Овдієнка, то йому запобіжний захід поки не винесено. Після рішення суду стосовно Гримчака почалося засідання з розгляду клопотання про запобіжний захід Овдієнку, на початку засідання захист заявив відвід судді, який має бути розглянутий іншим суддею. Обидва клопотання розглядає та сама суддя Деснянського суду Чернігова.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.