У «Борисполі» під час екстрадиції до Ізраїлю втік наркоторговець

03521

В аеропорті «Бориспіль» під час екстрадиції на батьківщину втік підозрюваний у торгівлі наркотиками, засновник міжнародної онлайн мережі продажу марихуани Telegrass ізраїльтянин Амос Дов Сільвер.
Про це повідомляє 9 Канал.

Згідно з повідомленням, напередодні київський суд відхилив апеляцію адвокатів Сільвера, якого затримали в Україні, щодо вердикту про екстрадицію.

Наркоторговець пройшов перевірку безпеки в аеропорту «Бориспіль», але незрозумілим чином втік буквально за кілька хвилин до передачі його в руки представників правоохоронних органів Ізраїлю.

Вдалося з’ясувати, що він зайшов в магазин безмитної торгівлі в аеропорту і зник. Водночас з невідомих причин електронний чіп, який контролював пересування Сільвера, було деактивовано.  Також незрозуміло, де в момент втечі перебували представники українських правоохоронців.

Як зазначається, у березні 2019 року поліція Ізраїлю затримала десятки осіб, зокрема і керівників, за підозрою в створенні мережі з продажу різних наркотиків.

Підозрюваним інкримінували створення мережі з продажу наркотиків з використанням месенджера «Телеграм», а також порушення податкового законодавства.

Мережа продавала тисячам споживачів наркотики, зокрема марихуану, гашиш й інші «важкі» наркотики. Йдеться про десятки тонн наркотиків на загальну суму в сотні мільйонів шекелів (валюта в Ізраїлі- ред.).

Під час слідства було з’ясовано, що члени угрупування отримували зарплати готівкою і криптовалютою, іноді – наркотиками.

Нагадаємо, в Ізмаїлі Одеської області правоохоронці затримали за поширення наркотиків молодшого інспектора відділу прикордонної служби «Ізмаїл».

zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.