Найбагатші люди світу втратили $18 млрд за день через коливання на біржі

03517
14 серпня стало новим найгіршим днем для американського ринку акцій з початку року.

Статки дев’яти з десяти найбільш найбагатших людей світу за один день скоротилися майже на 18 млрд доларів на тлі падіння фондових індексів у США.

Про це повідомляє Forbes.

Найбільше постраждала найбагатша людина на планеті (за версією Forbes) — глава американської компанії Amazon Джефф Безос. Його статок скоротився на 3,5 млрд доларів.

Засновник Facebook Марк Цукерберг втратив 3,2 млрд доларів, генеральний директор і голова ради директорів LVMH, який володіє брендами Christian Dior, Louis Vuitton, Kenzo та іншими, Бернар Арно — 3 млрд доларів.

Єдиний мільярдер з десятки найбагатших, статки якого не зазнали втрат — колишній мер міста Нью-Йорк, засновник агентства Bloomberg Майкл Блумберг.

Американські фондові індекси 14 серпня завершили торги падінням приблизно на 3%. Dow Jones втратив 800,49 пункту або 3,05%, показавши найзначніше зниження з жовтня 2018 року, пише Reuters. Майже на стільки ж знизився Nasdaq (-3,02%), S & P 500 — на 2,93%.

Під час торгів 14 серня прибутковість 10-річних казначейських облігацій ненадовго впала нижче прибутковості дворічних облігацій. Таке трапилося вперше з 2007 року, і зазвичай це є надійним індикатором наближення рецесії — спаду виробництва, характеризується нульовим ростом валового національного продукту чи його падінням протягом більше ніж пів року, пише Forbes. З 1978 року було п’ять таких випадків, і кожен траплявся в середньому за 22 місяці до початку спаду.

Серед інших можливих причин падіння американського ринку — зниження економіки Німеччини та сповільнення економічного зростання Китаю, пише CNN.

Попереднім «найгіршим днем на Уолл-стріт» цьогоріч було 5 серпня. Тоді найбагатші люди планети втратили в цілому 117 млрд доларів.

Громадське


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.