У Португалії виник дефіцит пального через страйк водіїв бензовозів

03502

У Португалії водії бензовозів з 12 серпня почали безстроковий страйк, у зв’язку з чим у Лісабоні та низці інших міст на заправках виник дефіцит пального.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на DW.
Багато автомобілістів повністю заправили свої транспортні засоби перед початком страйку. За останні дні продажі палива майже подвоїлися, заявив прем’єр-міністр Антоніо Коста.
За даними веб-сайту, який збирає звіти автолюбителів, близько 15% з 3000 АЗС країни повністю або частково постраждали від нестачі палива в неділю вдень. Профспілки вимагають підвищення зарплати для водіїв бензовозів.
В рамках запобіжних заходів уряд Португалії оголосив “енергетичну надзвичайну ситуацію”. Починаючи з цього понеділка, у придбвати можна буде лише 25 літрів на автівку, а на вантажівку – лише сто літрів.
Транспортні компанії також зобов’язані доставляти не менше 50% пального на автозаправні станції. Рятувальні групи, аеропорти та поліція мають бути забезпечені на 100%. У квітні страйк водіїв автоцистерн вже спричинив значний хаос у Португалії.

NEWSLINE


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.