Зеленський у Житомирі представив главу ОДА та зажадав масових звільнень

03496

Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.Брат Віталія Бунечка очолює один з департаментів «Укрнафти», яка знаходиться під операційним управлінням групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова

 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, нового голову обласної адміністрації глава держави представив під час своєї робочої поїздки в область.

Віталій Бунечко  народився в 1973 році. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки та Академію Служби безпеки України. До призначення працював першим заступником начальника головного управління – начальником управління (з дислокацією в Маріуполі Донецької області) Головного управління регіонального органу СБУ.

“Громадське” пише, що рідний брат Віталія Бунечка – В’ячеслав працює начальником одного з департаментів «Укрнафти», яка знаходиться під операційним управлінням групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Він також представляв інтереси «Укрнафти» в судових суперечках з Національним антикорупційним бюро.

Нагадаємо, Володимир Зеленський сьогодні, 12 серпня, бере участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину. Під час робочої поїздки Зеленський вже вимагав звільнення начальника СБУ в Житомирській області та інших посадових осіб поліції та прокуратури в Житомирській області через бурштинові схеми. Одночасно з цим, доповідаючи президенту, глава обласного управління СБУ заявив, що на сьогодні в області вилучено понад 15 тонн бурштину.

Зеленський у Житомирі представив главу ОДА та зажадав масових звільнень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський заявив, що земельну реформу в Україні повинні провести до кінця 2019 року, а ринок сільськогосподарських земель має запрацювати вже з 2020 року.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.