«Справа Роттердам+»: НАБУ повідомила про підозру 6 фігурантам, серед них ексголова НКРЕКП

03480

Детективи  Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру 6 особам, серед яких колишні Голова та член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Про це повідомла пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Їх підозрюють у зловживаннях, які завдали понад 18,8 мільярів гривень збитків.

«Безпосередньо підозра вручена 2 особам — начальнику управління енергоринку НКРЕКП і чинному директору ДП «Оператор ринку», який у період запровадження «Роттердам+» був членом НКРЕКП», — зазначається у повідомленні.

Іншим чотирьом підозрюваним, які наразі перебувають за межами України, заочно повідомлено про підозру, їх викликали до слідчого для проведення слідчих і процесуальних дій за їхньої участі.

Розслідування щодо запровадження формули Роттердам+ триває від березня 2017 року. За даними слідства, низка приватних компаній у 2015 році почала тиснути на НКРЕКП, вимагаючи включити до тарифу витрати на доставку та перевалку енергетичного вугілля в Україну з портів у Європі. У НКРЕКП на таку пропозицію погодилися. Це призвело до зростання вартості електроенергії і завдало збитків споживачам на майже 19 млрд гривень, – інформують у НАБУ.

Громадське радіо


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.