Зеленський відхрестився від Signal Group: Я ніколи не зустрічався з жодним лобістом чи посередником

03459

Лобістська компанія Signal Group відзвітувала Мін’юсту США про роботу на покращення «іміджу» Володимира Зеленського між першим та другим туром президентських виборів, за що отримала 60 тис. доларів гонорару. Український президент продовжує заявляти, що з лобістами не контактував і нікого про це не просив.

Про це Зеленський сказав 3 серпня у коментарі для «Радіо Свобода».

«Там є мій підпис? Я ніколи ніким не користувався. Мені непотрібне лобі, ви знаєте це прекрасно, яка довіра до мене у людей. Я ніколи не зустрічався ні з одним лобістом, ні з одним посередником, нікого про це не просив», – сказав Володимир Зеленський.

Журналістка спитала, чи не міг хтось діяти в його інтересах.

«Я не знаю, напевне, вони ж там брехню не пишуть. Хтось – може (замовляв послуги лобістів у США – ред.), я цього не робив, мені це непотрібно, я нікому ніякої копійки не платив», – додав президент.

Нагадаємо, лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала в липні звіт про роботу на користь Володимира Зеленського у Вашингтоні. Угоду підписали 3 квітня 2019 року, сторонами в ній вказані Signal Group Consulting, LLC та «Володимир Зеленський – Слуга Народу, за посередництва Маркуса Коена».

До цього 18 квітня 2019 року «Команда Зеленського» у Facebook написала: «Команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника в США. У нас немає контракту з компанією “Сигнал Груп”. […] Саме ця позиція відрізняє нас від представників “старих” політичних еліт».


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.