“Слуга народу” Зеленського висуватиме Разумкова на пост спікера ВР

03458
У “Слузі народу” Зеленського прийняли остаточне рішення

Глава президентської партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що президентська партія висуватиме його кандидатуру на пост спікера Верховної Ради.

Про це заявив сам Разумков у Трускавці, де зараз проходить навчання майбутніх народних депутатів партії “Слуга народу”.

“На сьогоднішній день партія буде пропонувати мене в якості кандидатури на пост спікера Верховної Ради”, – сказав він.

Глава партії також додав, що “Слуга народу” запропонує на пост першого заступника голови Верховної Ради представника президента у парламенті Руслана Стефанчука.

 “Ми озвучили наші кадрові позиції за посадами, які буде пропонувати партія “Слуга народу” в майбутній Верховній Раді. Були кадрові пропозиції по президії, по главам комітетів і їх керівництву”, – сказав Разумков.

Раніше лідер “Слуги народу” заявляв, що нардепи повинні поводитися відповідно у Верховній Раді, а не бути схожими на дітей. Разумков зауважив, що це ненормально, коли спікер парламенту змушений кликати депутатів на засідання.

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

Зазначимо, що партія “Слуга народу” отримала беззаперечне лідерство на дострокових парламентських виборах і здатна самостійно сформувати більшість. Сам же Разумков додав, що знає кожного депутата від партії особисто.

“Усіх знаю поіменно, особисто з кожним спілкувався. Під час передвиборної кампанії я проїхав 15 регіонів і вивчив, які в кого були проблеми в округах”, – підкреслив Дмитро Разумков.

 Нагадаємо, що Зеленський блискавично відреагував на скандальний напад: “Дуже жорстоко покарати”.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.