У Зеленського хочуть державний російськомовний канал

03437

В Україні створять всесвітній російськомовний канал. Він має сприяти посиленню позицій держави в інформаційній боротьбі.

“У нас розроблений варіант запуску українського російськомовного каналу, яким ми зможемо покривати російськомовне населення у всьому світі”, – повідомив в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

Канал використовуватимуть також для боротьби за уми українців на окупованих територіях Криму та Донбасу. Він має бути державним, але команда президента домовляється з приватними каналами про передачу ними прав на використання найкращого контенту.

Кабінет міністрів України схвалив стратегію популяризації української мови до 2030-го.

“Сильна мова – успішна держава” визначає мету, стратегічні цілі й основні завдання, на виконання яких спрямована реалізація державної мовної політики. Вона охоплює практично усі сфери суспільного життя. Сприятиме підвищенню престижу й авторитетності державної мови, формуванню комфортного та функціонального україномовного середовища на всій території України та для всього її населення.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.