У столиці вперше рушила хресна хода Православної Церкви України

03428

Урочистий хресний хід представників ПЦУ від Софіївського собору до пам’ятника Князю Володимиру з нагоди 1031-річчя Хрещення Руси-Україні розпочався у Києві

Так, у ході бере участь кілька тисяч людей. Колону очолюють військові капелани. Вони несуть попереду ікону Богородиці – оберіг українських воїнів. З боку колони, по обидві сторони, йде муніципальна варта, яка забезпечує безпечний рух колони, передає кореспондент УНН.

Вселенський Патріарх Варфоломій передав українцям вітання до 1031-ї річниці хрещення Руси-України.

Послання Патріарха Варфоломія українському народові зачитав голова делегації Константинопольського патріархату в Україні митрополит Гальський Еммануїл, який був присутній на літургії до Дня хрещення Русі.

“З Константинопольської церкви, яка народила та відродила весь український народ та його квінтесенцію — церковну свідомість, перебуваючи за кілька метрів від того місця, де хрестилася свята княгиня Ольга, з надзвичайною честю та радістю шлемо патріарші благословення та наші побажання всьому божому народові та вітаємо святим цілунком Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України Епіфанія, ласкавого пастиря церкви України, і всіх без винятку святих архієреїв, що зібралися тут”, – зачитав вітання Патріарха Варфоломія митрополит Галльський.

Як повідомлялося раніше, у хресній ході 28 липня очікується участь 20 тис. осіб.

Нагадаємо, сьогодні у Києві, 28 липня, з 7:00 до 13:30 обмежать рух транспорту у зв’язку з проведенням масових заходів, присвячених хрещенню Київської Русі-України.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.