У Лівії ракетним ударом знищили українські літаки: є загиблий

03427

У Лівії під час ракетного обстрілу знищено два військово-транспортних літаки Іл-76. Припускають, що вони належать приватній українській авіакомпанії.

Також вибухнув склад боєприпасів, що належить силам Лівійської національної армії під керівництвом Халіфи Хафтара. Про це повідомляє телеканал Al Jazeera з посиланням на заяву Уряду національної єдності.

“Літаки, за умовами фрахту, перевозили зброю з Об’єднаних Арабських еміратів для однієї зі сторін конфлікту і, за непідтвердженими даними, пілотувалися українськими екіпажами. Командир одного з літаків загинув під час ракетного удару”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що інцидент стався під час боїв сил Лівійської національної армії та Уряду національної єдності (УНЄ) за аеропорт Аль-Джуфра. Поки офіційні коментарі від сторін конфлікту в Лівії відсутні.

Загиблий українець – Володимир Бухальський, який працював заступником командира авіабригади. Він пройшов не одну гарячу точку, брав участь у багатьох операціях “Північний сокіл”. Доводилося йому бувати і в Лівії. У 2011 році він був командиром екіпажу літака, який вивозив українців із початком масових заворушень. У нього залишилися дружина і дочка, які живуть в Мелітополі, пише РІА Мелітополь. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Росія направила в Східну Лівію кілька десятків військовослужбовців спецназу і співробітників Головного управління Генштабу для підтримки командувача лівійської національної армії Халіфи Хафтара. Російські військові навчають армії Хафтара. Кремль поставляє йому важке озброєння.

Джерело: Gazeta.ua

Фото ілюстраційне


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.