У столиці віруючі збираються на вул. Володимирській, де почнеться хресний хід до Дня Хрещення Русі

03422

Хода розпочнеться з молебню на вул. Володимирській, а далі віруючі планують пройти по центру столиці в Києво-Печерську лавру, де відбудеться святкова Божественна Літургія

У столиці віруючі помалу крокують до вул. Володимирській, де почнеться хресний хід до Дня Хрещення Русі.

Центральну частину міста на деякий час перекриють. Зокрема на таких ділянках як вул. Володимирська, між Софіївською та Михайлівською площею, вул. Хрещатик, Європейська площею, вул. Грушевського та Івана Мазепи – буде обмежено рух.

Відзначається, що хода розпочнеться з молебню на вул. Володимирській, а далі з мощами віруючі планують пройти по центру столиці до Києво-Печерської лаври, де відбудеться святкова Божественна Літургія.

Як повідомили в прес-службі КМДА, сьогодні вулиці перекриваються з самого ранку. Зокрема, з 6:00 до 16:30 буде заборонено проїзд по:

  • вулиці Трьохсвятительській (від площі Михайлівській до Європейської);
  • вулиці Хрещатик (від вулиці Михайлівської до Європейської площі);
  • Володимирському спуску (від Поштової площі до Європейської площі);
  • Парковій дорозі (від алеї Героїв Крут до вул. Михайла Грушевського);
  • вулиці Михайла Грушевського;
  • вулиці Івана Мазепи (від Арсенальної площі до площі Слави);
  • вулиці Лаврській (від площі Слави до вул. Цитадельної).

А 28 липня з 11:00 до 13:30 перекриють Володимирський проїзд. Також проїзд буде заборонений на ділянці від Софіївської до Михайлівської площі.

Нагадаємо, що правоохоронці очікуютьучасті у святковій ході близько 20 тисяч віруючих.

Нагадаємо, 27 і 28 липня триватимуть хресні ходи, присвячені 1031-ї річниці дня хрещення Київської Русі-України. На 27 червня анонсований хресний хід від УПЦ. Православна церква України запланував свій захід на 28 червня. Під час хресного ходу в Києві очікується участь понад 20 тис. Віруючих, а до забезпечення громадської безпеки будуть залучені всі підрозділи поліції. У центрі столиці 28 липня обмежать дорожній рух у зв’язку зі святкуванням Хрещення Київської Руси-України.

Розпочнеться хресна хода о 13:30

Джерело: Соцпортал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.