У Бразилії з аеропорту викрали майже тонну золота вартістю понад $30 млн

03420

У Бразилії група озброєних людей викрала 750 кг золота, вартість якого оцінюється щонайменше у $30 млн

Зловмисники під виглядом поліцейських увійшли до аеропорту Гуарульюс в Сан-Паулу та забрали золото, яке повинні були відправити в Нью-Йорк і Цюріх. Крім того, злочинці захопили в заручники двох працівників аеропорту, повідомляє BBC.

Підозрювані замаскували свій пікап під автомобіль федеральної поліції і примусили робочих перенести золото у свій транспортний засіб. За даними місцевих ЗМІ, злочинці могли викрасти сім’ю старшого співробітника в середу, щоб отримати інформацію про цінний вантаж.

У самому аеропорту заявили, що внаслідок інциденту ніхто не постраждав, але інформацію про заручників коментувати відмовилися.

  • У Парижі пограбували квартиру італійського принца Еммануїла Філіберта Савойського. Грабіжники викрали ювелірні вироби, вартість яких оцінюється в €500 тис. Під час пограбування принца та його дружини, французької актриси Клотільди Коро у квартирі не було.
  • Перед цим з паризького ресторану Maison Rostang вкрали кілька сотень пляшок дорогого вина загальної вартістю у €500 тис.

Джерело: theБабель

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.