Суд відмовив Мінкульту у розблокуванні процесу перейменування колишньої УПЦ МП

03403
Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив Міністерству культури у розблокуванні процесу перейменування колишньої Української православної церкви Московського патріархату.

Засідання суду за апеляційною скаргою Міністерства культури України на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва про забезпечення позову від 22 квітня відбулося 22 липня, – передає Інформатор з посиланням на УНІАН.
Зазначається, що ухвалу суду першої інстанції про забезпечення позову залишено без змін. У повідомленні нагадується, що 22 квітня ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва задоволено заяву колишньої УПЦ МП та “заборонено суб’єктам державної реєстрації проводити будь-які реєстраційні дії щодо відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, стосовно Київської Митрополії, монастирів, духовних семінарій, єпархій, які входять до релігійного об’єднання Українська Православна Церква”. Нагадаємо, Філарет розповів про шанс стати главою РПЦ і реакцію Путіна.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.