Борис Джонсон змінив Мей на посаді прем’єра Великої Британії

03406

У середу, 24 липня, Борис Джонсон став 77-м прем’єр-міністром Великої Британії.

Перед цим Тереза Мей офіційно залишила посаду прем’єра, вручивши королеві Єлизаветі II заяву про відставку. Потім королева доручила Джонсону, як новому лідеру Консервативної партії, очолити уряд.

Найближчим часом Джонсон оголосить склад нового Кабінету міністрів.

Раніше 55-річний Джонсон виграв внутрішньопартійні вибори у глави МЗС Джеремі Ханта. За євроскептика Джонсона проголосували понад 92 тисячі членів партії, а за його опонента Ханта – 46,6 тис. партійців.

Як відомо, Джонсон був беззаперечним фаворитом виборів, раніше він обіймав посаду голови МЗС Британії (2016-2018 роки), а в 2008-2016 роках був мером Лондона. Джонсон пішов у відставку з поста міністра закордонних справ рік тому через незгоду зі стратегією Мей щодо Brexit. Він неодноразово обіцяв вивести Британію з ЄС 31 жовтня з угодою або без неї. Раніше голосування за неї було тричі провалено. Колишній мер Лондона налаштований категорично та переконаний, що побоювання надвисокої ціни “жорсткого” Brexit для Британії перебільшені, а тому вважає прийнятним і такий варіант.

Як повідомлялосі раніше, у березні 2019 року Джонсон порівняв Чемпіонат світу з футболу-2018 в Росії з Олімпіадою у Гітлера.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.