У «Нафтогазі» розповіли, як знизяться серпневі ціни на газ

03404

«Нафтогаз України» опублікував ціни на газ із 1 серпня для промислових споживачів. Вони знижені у порівнянні з липнем на 7,2-7,5%.

Як повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України», ціни на природний газ із ресурсу компанії для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть із 1 серпня, диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати. В залежності від цих показників, серпнева ціна складе 4 640 – 5 204 грн/тис. куб. м без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами. Це на 7,2-7,5% менше від пропозиції у липні.

Раніше було названо нову вартість газу для населення у липні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 5 червня ухвалив постанову, що зобов’язує НАК «Нафтогаз України» не підвищувати ціни на газ для населення. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що НАК завищив ціни на газ для населення у червні, а в липні він повинен коштувати 7,7 грн за кубічний метр.

З 1 квітня «Нафтогаз» знизив вартість газу на місяць для власних побутових споживачів на 2%. Також компанія не буде встановлювати максимально можливу, дозволену законодавством торгову націнку постачальника.

НАК «Нафтогаз України» розрахував нову вартість газу для населення та інших споживачів за ПСО в червні. Згідно з постановою Кабміну №485 від 5 червня, вартість становила 5553,89 грн за 1 тисячу кубометрів без урахування ПДВ, ціни доставки і націнки постачальника. Порівняно з травнем, ціна зменшилася на 7,3% – на 436,11 грн.

Також «Нафтогаз» повідомив, що кінцева роздрібна ціна газу для побутових споживачів у липні знизиться до 7600 – 8200 гривень за 1 тисячу кубметров, залежно від тарифів обласних газових компаній.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.