Суд дозволив стягнути з Росії понад $1 млрд за захоплені активи Ощадбанку

03400

Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії $1,3 млрд на користь Ощадбанку за захоплення активів банку в анексованому Криму, повідомляється у матеріалах справи.

Рішення ухвалили 17 липня. Таким чином суд визнав та дозволив виконати

рішення Міжнародного комерційного арбітражу, який у листопаді 2018 року визнав Росію винною у захопленні активів Ощадбанку в Криму. Російський уряд визнали винним у порушенні угоди з Україною від 1998 року про заохочення та взаємний захист інвестицій.

За фактом свого рішення Київський суд видав виконавчі листи на стягнення. Компенсацію у $1,3 млрд має сплатити Міністерство юстиції Росії.

  • Наприкінці листопада минулого року Ощадбанк виграв в Міжнародному арбітражі у Російської Федерації $1,3 млрд компенсації збитків через анексію Криму  Ощадбанк виграв суд у Росії на $1,3 мільярда . Сторони зобовʼязані виконати рішення без зволікання.
  • Пізніше голова правління банку Андрій Пишний повідомив, що сума штрафу, який Росія має виплатити Ощадбанку за захоплення його майна у Криму, щодня зростає на $97 тис. (2,7 млн грн).

Джерело:  theБабель


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.