Медведчук у світі може представляти тільки себе і своїх родичів- Офіс президента

03381

В Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський не уповноважував главу політради партії Опозиційна платформа — За життя, кума президента РФ Віктора Медведчука представляти Україну.

Про це сказано у відповіді Офісу президента на запит LIGA.net, інформує НВ.

“Президент України жодним чином не уповноважував пана Медведчука представляти позицію України ні в Європарламенті, ні на будь-яких інших міжнародних майданчиках. Ніде в світі Медведчук не може представляти Україну – тільки себе самого і ще, може, своїх колег або родичів різного ступеня споріднення”, – сказано в повідомленні.

 В Офісі глави держави підкреслили, що висловлювати свою позицію можуть тільки посадові особи, відповідальні за зовнішню політику України.

“Ми застерігаємо всіх міжнародних партнерів України від можливої дезорієнтації щодо принципів зовнішньої політики України, яка може бути викликана діями цієї особи (Віктора Медведчука, – ред.)”, – зазначили в Офісі президента.

 Нагадаємо, 17 липня Європарламент відвідали щонайменше дві делегації – одна на чолі з екс-президентом і лідером партії Європейська солідарність Петром Порошенком, інша – голови політради партії Опозиційна платформа – За життя Віктора Медведчука.

У прес-службі ОПЗЖ повідомили, що Медведчук на засіданні Європарламенту представив «мирний план – план-концепцію врегулювання кризи на південному сході України».

«Наш план-концепція має кілька основних принципів, і фундаментом його є те, що поставлена головна стратегічна задача – це повернути людей, а не території…У нашому плані це називається повернути Донбас в Україні, а Україну на Донбас», – цитує партія слова Медведчука.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.