Парубій відмовив у скликанні позачергової сесії Верховної Ради та назвав умови при яких він це зробить

03372
У разі надходження правильно оформленого документу глава парламенту запевняє, що забезпечить проведення позачергової сесії ВР у найкоротші строки.

Спікер Верховної ради України Андрій Парубій озвучив президенту Володимиру Зеленському умови проведення позачергової сесії парламенту. Про це він написав у своєму Facebook.

Зокрема, Парубій зазначив, що подання президента від 17 липня оформлене не у відповідності з вимогами чинного законодавства. Однак він готовий узгодити дату проведення сесії у випадку надходження правильно оформленого подання від глави держави.

“Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства”, – зауважив спікер ВР.

Так, у разі надходження правильно оформленого документу глава парламенту запевняє, що забезпечить проведення позачергової сесії ВР у найкоротші строки.

“Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа президента України до Верховної ради України у відповідність до вимог закону… Як я вже наголошував, у найкоротші терміни я забезпечу проведення позачергової сесії. У разі надходження відповідного подання, я готовий узгодити відповідну дату проведення позачергової сесії Верховної ради України і невідкладно підписати розпорядження щодо її підготовки”, – підкреслив Парубій.

Раніше Зеленський направив звернення до спікера парламенту Андрія Парубія із проханням зібрати позачергове засідання Верховної Ради 19 липня.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу, 17 липня, відповів на прохання президента України Володимира Зеленського про проведення позачергового засідання парламенту 18 липня, наголосивши, що це “не передбачено Законом”.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту у четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.