Зеленський помилував політв’язня Литвинова, якого утримували в колонії Харкова

03348

Сергія Литвинова після передачі з Росії понад чотири місяці утримували у Диканівській виправній колонії.

Президент України Володимир Зеленський помилував політв’язня Сергія Литвинова, якого після передачі з Росії понад чотири місяці утримували у Диканівській виправній колонії в Харкові. Про це повідомив заступник голови Міністерства юстиції Сергій Пєтухов у  Facebook.

“Підписав наказ про негайне звільнення Сергія Литвинова з Диканівської виправної колонії. Фізичне звільнення відбудеться, коли документи прибудуть у колонію, це повинно відбутися найближчим часом. Тримаю ситуацію на контролі”, – зауважив він.

Нагадаємо, Литвинова затримали влітку 2014 року за звинуваченням у “незаконних методах ведення війни”. Йшлося про вбивства декількох десятків мирних  жителів Луганської області, які він нібито вчинив у складі добровольчого батальйону “Дніпро-1”. Проте захист довів, що “жертв” Литвинова ніколи не існувало. Після цього Слідчий комітет РФ зняв вказані звинувачення, залишивши “лише” грабіж. Його засудили до 8,5 років ув’язнення.

Український тиждень


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.