Рейс Air Canada до Австралії потрапив у зону турбулентності: 37 осіб отримали травми

03341

В зону потужної турбулентності потрапив рейс Air Canada, що прямував в Австралії у четвер, 11 липня, результатом чого стала аварійна посадка на Гаваях.

Рейс з Ванкувера в Сідней зіткнувся з непрогнозованою і раптовою турбулентністю приблизно через дві години після зльоту.

Про це заявила прессекретарка Air Canada Анджела Ма, передає АР.

“Коли ми потрапили в турбулентність, я прокинулася і подивилася, щоб переконатися, що мої діти були пристебнуті. Наступне, що я пам’ятаю, це тіла на стелі літака в буквальному сенсі”, – сказала пасажирка Стефані Бім Associated Press

“Жінка, що сиділа позаду мене, під час трясіння літака вдарилась об стелю так сильно, що зламала корпус кисневої маски”, – повідомив пресі інший пасажир, житель штат Колорадо.

З 37 постраждалих пасажирів і членів екіпажу — дев’ять отримали серйозні травми, повідомили рятувальники.

Тридцять осіб були доставлені в лікарні.

Начальник служби невідкладної медичної допомоги Дін Накано сказав, що серед поранених пацієнти та дитячого та літнього віку.

Митні агенти та аварійно-рятувальні служби пасажирів зустріли біля воріт в аеропорту Гонолулу, щоб вони могли швидко отримати медичну допомогу.

Прес-секретар департаменту надзвичайних служб Гонолулу Шейн Енрайт сказала, що травми включали порізи, удари, удари, травми шиї та спини.

За її словами, понад два десятків людей були доставлені в лікарні.

Як повідомляється, турбулентність сталася на висоті 36 000 футів (10 973 метри) приблизно в 600 милях (966 кілометрів) на північний захід від Гонолулу.

Про це заявив представник Федеральної авіаційної адміністрації США Ян Грегор, пише видання АР.

За словами представника Air Canada Пітера Фіцпатріка, лайнер Boeing 777-200 перевозив 269 пасажирів і 15 членів екіпажу.
© 2019 Інформаційне агентство ASPI

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.