У Польщі на двох шахтах трапились землетруси, один гірник загинув

03316
У Польщі трапились землетруси на двох шахтах.

Про це повідомляє «Польське радіо» з посиланням на прес-службу польського виробника міді KGHM.

Зокрема, внаслідок землетрусу на шахті Польковіце-Сєрошовіце в Нижній Сілезії загинув шахтар.

«На жаль у п’ятницю ввечері, 5 липня, на шахті KGHM в Польковицях-Сєрошовицях стався обвал породи. Унаслідок отриманих травм, попри нашу рятувальну операцію, там помер 40-річний працівник шахти — оператор самохідної гірничої машини. Ми, звісно, ввели триденну жалобу. Це надзвичайно непрості для нас обставини, як і кожна смерть нашого працівника, як кожен нещасний випадок, особливо смертельний випадок», — наголосили у прес-службі.

Крім того, 5 липня стався поштовх на шахті Рудна у Польковицях, що також належить цьому підприємству. Епіцентр цього землетрусу знаходився на глибині 760 м під землею. Там постраждало п’ятеро гірників, які отримали легкі поранення.

Нагадаємо, у Південній Каліфорнії в ніч на 6 липня стався найсильніший за останні 20 років землетрус

Землетрус стався за 17 км від міста Ріджкрест, за 202 км від Лос-Анджелеса та спричинив ще близько 1,4 тисячі підземних поштовхів. їх було відчутно і в Лос-Анджелесі: місцеві жителі кажуть, що тряслися будівлі. Крім того, підземні поштовхи також відчувалися в Лас-Вегасі та в Мексиці.

Через землетрус ведучі новин американського каналу KCAL9 Хуан Фернандес і Сара Дончей були змушені перервати випуск в прямому ефірі.

Після землетрусів губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом оголосив у штаті надзвичайний стан.

Громадське

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.