Косово заборонило в’їзд на свою територію сербським чиновникам

03306
Влада Косово вирішила заборонити доступ на свою територію сербським чиновникам через їхню інформаційну діяльність, спрямовану проти самостійності республіки.

Про це повідомляє AFP.

«Косово заборонило сербським чиновникам в’їзд на свою територію через їхню постійну пропагандистську активність та поширення неправдивих новин”, – заявили у четвер в МЗС Косово, інформує Укрінформ.

Радник міністра закордонних справ Єтлір Зіберай підкреслив, що “МЗС не дозволить жодному белградському чиновнику відвідувати Косово, всі запити будуть відхилятися доти, доки ця поведінка триватиме”.

За його словами, цей крок став реакцією на “постійну пропаганду та неправдиві новини про Косово та його громадян”.

Він також звинуватив Белград у спробі створити “так звану гуманітарну кризу на півночі Косово, що загрожує місцевому населенню сербського походження”.

Як повідомлялося, останніми днями сербська громада на півночі Косова протестує проти запроваджених владою в Приштині мит, що перекрили потік сербських товарів до регіону.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.