До Одеси прибувають учасники військових навчань Sea Breeze

03291

У міністерстві оборони України повідомили про прибуття до Одеси особового складу, техніки та обладнання для проведення військових маневрів Sea Breeze 2019. Навчання розпочнуться 1 липня, інформує DW.

На півдні України завершується підготовка до проведення цьогорічних військових маневрів Sea Breeze 2019. У неділю, 30 червня, пресслужба міністерства оборони України повідомила про прибуття до Одеси численних військово-транспортних літаків країн-членів НАТО, які доставляють особовий склад, техніку та спорядження для проведення навчань.

Крім того, до Одеського порту вже прибув один із новітніх допоміжних десантних кораблів американських військово-морських сил (ВМС) – USNS Yuma. До кінця дня до Одеси має також прийти ще один бойовий корабель ВМС США – есмінець Carney. Напередодні він увійшов до акваторії Чорного моря, передає агенція новин “Інтерфакс-Україна”.

Загалом очікується, що в цьогорічних навчаннях Sea Breeze візьмуть участь кораблі ВМС США, України, Болгарії, Румунії, Туреччини, а також Грузії. Крім того, поблизу Одеси розгортається польовий табір, де перебувають морські піхотинці. Самі маневри розпочнуться 1 липня.

Щорічні військові багатонаціональні навчання Sea Breeze проводяться з 1997 року. Організаторами виступають Україна та США, нагадує пресцентр міністерства оборони України.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.