Гройсман запропонував Зеленському дати главі МЗС “перепочинок”

03277

У прямому ефірі на українському телеканалі прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що главі МЗС Павлу Клімкіну необхідна відпустка, яку він зобов’язується підписати.

“Президент нехай звернеться до міністра закордонних справ Павлу Клімкіну і запропонує йому піти у відпустку на кілька місяців”, — заявив Гройсман в ефірі телеканалу “1+1”, зазначивши, що він таку заяву підпише.

Крім того Володимир Гройсман зазначив, що в даний момент він готовий зі свого боку
внести будь-яку кандидатуру на посаду першого заступника глави МЗС, який виконуватиме обов’язки міністра закордонних справ.

“Але цю кандидатуру нехай запропонує президент”, — зазначив прем’єр.

В ефірі Гройсман також зазначив, що готовий на співпрацю з Зеленським і допомогою йому, хоча вони є представниками протилежні за політику українські партії.

Нагадаємо, що раніше, Володимир Гройсман в ході засідання уряду зазначив, що в Україні під його керівництвом буде проведений п’ятий перерахунок пенсій.

“Сьогодні (26 червня, — прим. АСПІ) ми приймемо чергове рішення про підвищення пенсій українським пенсіонерам, і мова йде саме про тих людей, які мають високий трудовий стаж, але з-за низьких зарплат отримали низькі пенсії. Як правило, це 1500-1600 грн. Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення пенсій, і їх пенсія становитиме не менше 2,5 тис. грн”, – зазначив прем’єр.
© 2019 Інформаційне агентство ASPI

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.