ПАРЄ повернула російську делегацію з повними правами

03270
Парламентська асамблея Ради Європи в середу, 26 червня, прийняла рішення про підтвердження повноважень делегації Російської Федерації без обмежень.

Рішення прийнято незважаючи на порушення принципів Ради Європи.
ПАРЄ повернула російську делегацію з повними правами Як сказано в повідомленні, опублікованому в Twitter ПАРЄ, на засіданні в ПАРЄ відбулися дебати, в результаті яких були відхилені більшість правок, запропонованих представниками України, Грузії, Великобританії та інших країн. За резолюцію без санкцій проти Російської Федерації Віддали 116 голос, 52 – проти, 15 – утрималися. У резолюції, зокрема, говориться, що Росія порушила принципи Ради Європи, однак обмежилися лише п’ятьма вимогами: – 24 відпустити українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки; – невідкладно заплатити внески в бюджет Ради Європи; – безумовно співпрацювати зі слідством у катастрофі авіалайнера MH17; – докласти зусиль, щоб зупинити переслідування ЛГБТ в РФ, особливо в Чечні, і покарати тих, хто порушував права цих людей раніше; – співпрацювати зі світовим співтовариством в розслідуванні вбивства політика Бориса Нємцова. Пропозиції делегації України розширити цей список новими порушенням в Криму і на Донбасі були відхилені. Нагадаємо, як повідомляв УРА-Информ, асамблея підтримала резолюцію про повернення делегації Російської Федерації. За таке рішення проголосували 118 членів ПАРЄ, проти були 62, 10 – утрималися. У повному складі резолюція підтримала делегація з Франції, Туреччина, Азербайджан, Іспанія, Італія, Норвегія, Австрія, Словаччина, Португалія, Сербія.
Джерело: УРА-Информ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.