В ПАРЄ відмовилися відправити в регламентний комітет проект резолюції щодо зняття санкцій з РФ

03260
Членам делегацій в ПАРЄ лише зараз роздали на руки поправки до проекту резолюції, з якими депутати досі не мали можливості ознайомитися.

У Парламентській асамблеї Ради Європи відмовилися відправити в регламентний комітет проект резолюції, який передбачає зняття санкцій з делегації Російської Федерації. Про результати відповідного голосування оголосила президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Морі-Паск’є на засіданні літньої сесії, яка відбувається 24-28 червня у Страсбурзі (Франція).
Зокрема, народний депутат, член української делегації Олексій Гончаренко запропонував повернути проект резолюції назад на розгляд комітету ПАРЄ з питань правил процедури, імунітетів та інституційних справ, щоб політичні групи відпрацювали ці поправки і “можливо, знайшли компроміс”. Він пояснив, що тільки зараз парламентарі отримали дуже довгий список поправок до проекту резолюції.
“Більше ніж половина з них не розглядалася комітетом, і з цієї причини комітет не мав змоги висловити свою думку щодо них”, – заявив Гончаренко. При цьому депутат з Бельгії Петра де Саттер, яка є доповідачем з питання внесення змін до процедур і правил ПАРЄ щодо оскарження повноважень національних делегацій, виступила проти повернення проекту резолюції на розгляд комітету. Ініціативу Гончаренка підтримали 52 парламентарі, а проголосували проти 110. Ще один утримався.
Як повідомлялося раныше, літня сесія ПАРЄ, яка відкрилася 24 червня у Страсбурзі, внесла до порядку денного рішення про повернення делегації Росії до Асамблеї. Дане рішення має бути ухвалено в ніч на вівторок, попри опір України. Його додали у порядок денний із низкою процедурних порушень. Ідею зняти санкції з Росії у ПАРЄ підтримали чимало західних політиків та урядів.

Джерело:  УНІАН

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.