Україна піднялася на третє місце в медальному заліку Європейських ігор

03259

Вчора в Мінську відбувся третій день Європейських ігор-2019, який приніс Україні відразу 10 медалей.

Золоті нагороди вибороли 2 українських естафети – команда в складі Данила Даниленка, Тетяни Мельник, Олексія Позднякова та Ганни Рижикової в змішаній естафеті 4х400 м і команда у складі Євгена Гуцола, Ольги Ляхової, Олексія Позднякова та Яни Качур у змішаній комбінованій естафеті.

“Срібло” виграли самбістка Катерина Москальова; українські гімнастки Анастасія Возняк, Аліна Бихно, Діана Міжеріцька, Валерія Юзвьяк і Тетяна Довженко в групових вправах із 3 обручами і 4 булавами; легкоатлетка Анна Плотіцина.

“Бронзу” здобули легкоатлетка Марина Бех-Романчук; самбістка Галина Ковальська; легкоатлет Богдан Бондаренко і 2 третіх місць зайняла гімнастка Влада Никольченко.

Таким чином, Україна з 17-ма медалями йде на 3-му місці в медальному заліку Європейських ігор-2019. Українці за підсумками вчорашнього дня обійшли команду Грузії.

Першу позицію займає збірна Росії (39 медалей), другу – Білорусь (34). На даний момент 32 країни вибороли медалі на турнірі.

Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.