Путін вперше прокоментував можливість обміну українських політв’язнів і моряків

03230

Президент Росії Володимир Путін вперше заявив про можливість обміну українських політв’язнів і захоплених в Керченській протоці моряків.

Про це він сказав під час «прямої лінії» з росіянами, пише НВ з посиланням на  УНІАН.

«Питання подібного роду повинні вирішуватися в комплексі, і перш ніж вирішувати ці питання, потрібно подумати, як буде вирішено питання тих людей, які нам не байдужі, в тому числі громадян РФ, які перебувають в аналогічній ситуації в Україні», – сказав президент РФ.

 Путін заявив, що питання обміну завжди було у центрі уваги Кремля. Він нагадав, що питанням обміну займався один з лідерів Опозиційної платформи За життя Віктор Медведчук спочатку за дорученням екс-президента Петра Порошенка, а потім – «самостійно».

«Зовсім недавно він був і ставив питання про звільнення українських моряків, затриманих в результаті інциденту недалеко від Керченської протоки, ставив питання про звільнення ще низки конкретних осіб, які засуджені і перебувають в місцях позбавлення волі в РФ», – резюмував Путін.

Зараз в Росії і на території окупованого Криму незаконно утримують близько 70 українців.

Представники міжнародної спільноти, офіційні установи західних країн, відомі політики, культурні та громадські діячі неодноразово зверталися до Росії з вимогою звільнити Олега Сенцова, Володимира Балуха та інших українських політв’язнів. Росія досі відкидає всі ці заклики.

Крім того, в Росії утримують 24 українських моряка, які були захоплені під час агресії в Азовському морі.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.