Конституційний суд не зміг прийняти рішення щодо конституційності указу про розпуск Ради

03224

Сигнальне голосування показало невелику перевагу у противників визнання указу неконституційним.

Вчора, 18 червня, Конституційний суд (КС) не зміг прийняти рішення щодо конституційності Указу президента Володимира Зеленського про достроковий розпуск Верховної Ради.

Сигнальне голосування показало невелику перевагу у противників визнання указу неконституційним, передає strana.ua.

За інформацією видання, за визнання указу неконституційним виступали двоє суддів, яких пов’язують з “Народним фронтом” – Микола Мельник та Ігор Сліденко. Проти такого рішення виступали судді, які орієнтуються на екс-главу Конституційного суду Станіслава Шевчука. У підсумку: 8 голосів проти 7 прихильників визнання неконституційним – двоє суддів утрималося.

Як відомо, для прийняття рішення потрібно 10 голосів суддів. Наступне засідання КС має відбутися вже на початку наступного тижня.

Нагадаємо, Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук заявила, що Конституційний суд (КСУ) не може зупинити вибори до Верховної Ради, він лише визнає конституційність указу Зеленського про розпуск парламенту.

Джерело: ua1


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.