Зеленський розкрив подробиці зустрічі з Тимошенко

03216

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час зустрічі із лідеркою партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко вони обговорювали розпуск парламенту попри можливу заборону з боку Конституційного суду. Про це він заявив під час свого візиту до Франції, інформує Today.ua

“Я відповів, що треба дивитись на рішення. Думаю, що воно буде однозначним. Я розпустив Раду і за законом, і за запитом суспільства. Я не думаю, що буде інше рішення”, — зазначив президент.

На питання, чи збирається Зеленський виконувати рішення Конституційного Суду, яким би воно не було, він відповів:

“Давайте дочекаємось рішення, вони і так затягують, мені здається. Головне, що я не хочу впливати на український суд”, — наголосив Зеленський.

Як відомо, Юлія Тимошенко радила президенту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ про розпуск парламенту, навіть якщо Конституційний Суд визнає його неконституційним.

За словами Тимошенко, якщо на корупційній основі суд винесе рішення, що указ президента про розпуск Верховної Ради є неконституційним, то президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ конституційний, можна указ не скасовувати. В такому випадку, наголосила Тимошенко, ЦВК зобов’язана виконати цей указ, незважаючи на рішення КС.

Today.ua повідомляв, що лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий назвав пораду Тимошенко Зеленському щодо виконання рішення Конституційного суду “авантюрою”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.