Трамп анонсував початок процесу з видворення мільйонів мігрантів із США

03217

Президент США Дональд Трамп заявив про початок цього тижня процесу видворення мігрантів, який буде проводити імміграційна та митна поліція (ICE). Про це він написав на своїй сторінці у Twitter, інформує Радіо Свобода.

«Наступного тижня ICE почне процес видалення мільйонів нелегальних іноземців, які незаконно знайшли свій шлях до Сполучених Штатів. Вони будуть видворені тієї ж миті, як вони прийдуть», – зазначив Трамп.

За словами президента, Мексика та Гватемала роблять «хорошу роботу» для зупинки нелегального перетину кордону.

Також він розкритикував «бездіяльність», за його словами, представників Демократичної партії.

Раніше 29 квітня президент США Дональд Трамп віддав розпорядження про запровадження нових заходів контролю потоку мігрантів, що намагаються отримати притулок в Сполучених Штатах.

Серед них – розгляд заяв про надання притулку протягом 180 днів з дня подачі, введення оплати за розгляд заяв та надання тимчасового дозволу на роботу, і заборона на видачу подібних дозволів тим, хто перейшов кордон незаконно. Як повідомлялося, раніше процес розгляду заяв про статус біженця у США міг займати кілька років.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.