Гравців і персонал збірної України з футболу U-20 відзначили за перемогу на Чемпіонаті світу

03212

Юнацьку збірну України з футболу нагородили медалями Української асоціації футболу «За заслуги» та званнями майстрів спорту України міжнародного рівня.

 Футболісти отримали відзнаки з рук народного депутата, президента Федерації футболу України Андрія Павелка і міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

Окрім гравців, медалі від УАФ «За заслуги» також отримали тренерський склад збірної на чолі з Олександром Петраковим і персонал, зокрема головний лікар В’ячеслав Попов і менеджер команди Олексій Некрасов.

Перед нагородженням до збірної звернувся, поміж інших, голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, який побажав футболістам не зупинятися на досягнутому.

«Я хотів би побажати, щоб це був ваш перший крок до вашої великої перемоги на Чемпіонаті світу. Ви повинні мріяти, повинні продовжувати робити все для того, щоб досягнути своєї мети. Я впевнений, що кожен гравець мріє стати чемпіоном світу. Не (в категорії – ред.) до 20-ти – це чудово, це супер, ви вам дуже вдячні за всі емоції, які ви подарували всій Україні, всім нашим громадянам – але я хотів би побажати Андрію Васильовичу (Павелку – ред.) і всьому тренерському складу стати чемпіонами світу – це можливо і потрібно», – сказав Бубка.

Капітан збірної Валерій Бондар тримає кубок Чемпіонату світу категорії U-20
Капітан збірної Валерій Бондар тримає кубок Чемпіонату світу категорії U-20

Крім того, на події виступив голова правління Суспільного мовника, який транслював матч, Зураб Аласанія. Він звернув увагу на рейтинги, які отримала трансляція гри.

«На всіх суспільних каналах, якщо не помиляюсь, дивилися декілька мільйонів людей. Вони страшенно зраділи цьому, вашій перемозі. Насправді ви ж розумієте, що стільки вболівальників суто футбольних у нас в країні немає, але це просто громадяни України, які дивилися і раділи тому, що ви перемогли.За цю радість в наші не дуже радісні часи, яку ви доставили нашим глядачам і всім громадянам, чисту, безкорисливу радість за вас, за футбол, за країну – дякую вам за це», – сказав Аласанія.

Також начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов вручив іменного годинника гравцю збірної Кирилову Дришлюку – синові майора Павла Дришлюка, який загинув на Донбасі в червні 2014 року.

«Хотів би нагадати, що твій батько – герой України, а ти з перемогою збірної України став героєм спорту», – сказав Фіногенов під час вручення.

15 червня юнацька збірна України перемогла у чемпіонаті світу з футболу серед гравців віком до 20 років. Українські футболісти перемогли збірну Південної Кореї з рахунком 3:1. Ця перемога стала найбільшим досягненням на рівні збірних команд в історії українського футболу. 16 червня переможці повернулися в Україну.

Радіо Свобода


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.