Ультраправі створили в Європарламенті більш потужну фракцію

03202

Ультраправі партії створили в Європейському парламенті свою фракцію, таким чином сили євроскептиків є потужнішими, ніж 5 років тому, основний їх кістяк складають італійська Ліга Маттео Сальвіні і французькі Національні збори Марін Ле Пен.

У попередньому скликанні Європарламенту євродепутати з цих партій створили групу Європа свободи і демократії. Цьогоріч фракція ультраправих має назву Ідентичність і демократія, передає Польське радіо.

У склад нової групи увійшли 73 євродепутати з 9 країн – це наполовину більше, ніж у Європарламенті попереднього скликання, але нижче сподівань Маттео Сальвіні, котрий хотів мати 100 євродепутатів. На сьогоднішній день ультраправі партії становлять у Європарламенті п’яту силу, після християнських демократів, соціалістів, лібералів та зелених. На шостому місці – фрація консерватистів, до яких належить, зокрема, польська партія Право і справедливість. Поляки не приєдналися до фракції Ідентичність і демократія, зокрема, через присутність у ній проросійської Марін Ле Пен. У фракції не буде теж угорської партії Фідес, лідером якої є Віктор Орбан.

«Аргумент»

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.