Трамп офіційно запросив Зеленського до Вашингтона

03204

Президент США Дональд Трамп запросив президента України Володимира Зеленського здійснити візит до Вашингтона.

Як зазначається у повідомленні Посольства України в США, посол України Валерій Чалий виступив зі вступним словом на сьомому щорічному саміті робочої групи Україна – США, організованому у Вашингтоні Центром американсько-українських відносин.

Під час виступу, дипломат зазначив, що «останній лист Президента США Дональда Трампа, адресований Президенту України Володимиру Зеленському, із запрошенням здійснити візит до Вашингтону є сигналом підтримки України, її територіальної цілісності та курсу євроатлантичної інтеграції».

Водночас Чалий не уточнив, коли саме такий візит може відбутися.

Нагадаємо, раніше Білий дім відмовив Володимиру Зеленському у зустрічі з Дональдом Трампом. В адміністрації хочуть, аби президент України довів, що є самостійним гравцем, а не ставлеником олігархів.

У ЗМІ повідомили, що 31 травня Зеленський отримав від Трампа запрошення відвідати Вашингтон з офіційним візитом. Він може відбутися після зустрічі Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

Посол України в США Валерій Чалий не виключив, що зустріч президентів можлива після 21 липня.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.