Директор ДБР Труба вивів під свій контроль управління з розслідування злочинів правоохоронців і суддів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відповідне рішення прямо суперечить ст. 12 закону про “Держбюро розслідувань України”.

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба вивів Друге управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів і в сфері правосуддя) з підпорядкування першого заступника Ольги Варченко, про це повідомляє UA1.

Згідно з наказом, зазначений підрозділ тепер підпорядковується безпосередньо Роману Трубі. Досі всі слідчі підрозділи центрального апарату ДБР підпорядковувалися першому заступнику директора ДБР Ользі Варченко. Такий розподіл повноважень було затверджено колегіально з моменту запуску Бюро.

За словами джерела, рішення про перерозподіл підпорядкованості управління директором ДБР прямо суперечить ст. 12 закону про “Держбюро розслідувань України”, в якій говориться, що питання, пов’язані з призначенням, звільненням співробітників і перерозподілом повноважень, затверджуються тільки колегіально – директором і двома заступниками.

“Також є постанова суду від 19 квітня цього року №640 / 6315/19, в якій наведені аргументи про те, чому подібні рішення не можуть ухвалюватися одноосібно. А цей наказ прийнято в обхід рішення суду”, – розповіло джерело.

Як повідомлялося раніше, начальник управління кадрової роботи Державного бюро розслідувань Віталій Француз неофіційно керує роботою благодійного фонду народного депутата Сергія Пашинського.

фото – Андрей Гудзенко/LIGA.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.