Українці не вірять Раді: виступ Зеленського у КСУ

03191

Володимир Зеленський виступив на засіданні КСУ. Президент України у своїй промові висловив сподівання на справедливе рішення суду щодо законності указу про розпуск парламенту.

Президент України Володимир Зеленський виступив на початку засідання Конституційного суду, який розглядає питання про розпуск парламенту, інформує Факти ICTV.

– Громадяни України просто не вірять Раді – рейтинг довіри 4%. Народ України аплодує рішенню про розпуск Верховної Ради. Люди впевнені, що оскарження цього рішення – це просто спроба народних депутатів утримати свої крісла, за недоторканність і можливість збагачення. І зараз суспільство дуже уважно стежить за цією справою. Ви точно це знаєте, і думаю, ухвалите справедливе рішення.

Після цих слів Зеленський попросив дозволу залишити залу, “щоб його присутність не назвали тиском на суддів”.

Рішення Конституційний суд має винести до 29 червня. У разі визнання неконституційним указу президента про розпуск парламенту дострокові вибори 21 липня не відбудуться.

Як раніше повідомляв Today.ua, Центральна виборча комісія вже затвердила розподіл 1,9 млрд гривень, передбачених державним бюджетом України на підготовку та проведення позачергових парламентських виборів 21 липня.

Нагадаємо, що указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів президент Володимир Зеленський підписав 21 травня 2019 року.

Передвиборча кампанія офіційно стартувала 24 травня. Висунення депутатів партіями закінчилося 10 червня, а подача документів для реєстрації має завершитися 20 червня.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.