У Порошенка поки що немає процесуального статусу у справі за заявами Крючкова – керівник САП

03185

У п’ятого президента України Петра Порошенка наразі немає процесуального статусу в кримінальному провадженні про можливі розкрадання в енергетичній галузі, зазначає керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

В ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” Холодницький розповів, що керівник компанії “Енергомережа” Дмитро Крючков приніс йому чотири звернення про скоєння злочинів, у яких назвав кількох осіб, зокрема п’ятого президента, причетних до деяких корупційних злочинів.

“Тому, згідно з нормами КПК, це було зареєстровано в ЄРДР”, – пояснив керівник САП.

Відповідаючи на запитання про те, чи є наразі процесуальний статус у Порошенка, Холодницький сказав: “Заявник вказав на нього (Порошенка) як на можливого фігуранта. Але станом на 6 червня процесуального статусу в нього немає ніякого. Слідство тільки розпочалося. Про якісь результати можна говорити, коли детективи покажуть або не покажуть доказову базу”.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за низкою статей Кримінального кодексу України після заяви Крючкова щодо правомірності дій Порошенка, інших високопосадовців, народних депутатів і керівників великих підприємств. Відомості внесено до ЄРДР за результатами особистого прийому Крючкова керівником САП Холодницьким.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.