Тимошенко озвучила першу п’ятірку кандидатів у Раду

03186

“Батьківщина” йде на парламентські вибори: хто потрапив у список партії Юлії Тимошенко

У понеділок, 10 червня, відбувся з’їзд партії “Батьківщина”, головою якої є Юлія Тимошенко. На з’їзді партія представила першу п’ятірку кандидатів, які балотуватимуться у Верховну Раду України.

До неї увійшли:
  1. 1. Юлія Тимошенко – лідер “Батьківщини”, екс-прем’єр-міністр України.2. Сергій Тарута – лідер партії “Основа”, підприємець, голова ради директорів компанії “Індустріальний союз Донбасу”, екс-голова Донецької ОДА (з березня по жовтень 2014 року). Заявив про свій намір брати участь у президентських виборах, проте зняв свою кандидатуру на користь Юлії Тимошенко.

    3. Валентин Наливайченко – лідер партії “Справедливість”, екс-заступник глави МЗС України (2004 – 2005 роки), колишній надзвичайний і Повноважний Посол України в Білорусі (2005 – 2006 роки), екс-глава СБУ.

    4. Сергій Соболєв – заступник голови фракції Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” у ВР і заступник глави партії “Батьківщина”.

    5. Олена Кондратюк – секретар Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики, заступник члена делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ, співголова міжфракційного депутатського об’єднання “Рівні можливості.

Відзначимо, що серед пріоритетних завдань “Батьківщини” було озвучено, зокрема, зниження тарифів, налагодження економіки, зростання пенсій та інше.

“У нас є не просто план, у нас є план дій на 100 днів. За сто днів ми подивимося, що у нас відбувалося з культурою, освітою, медициною. Приймемо закон про страхову медицину і припинимо те, що у нас називали медичною реформою”, – заявила на з’їзді партії Тимошенко.За словами Тимошенко, «Батьківщина» готова до вступу в коаліцію з партіями «Слуга народу» Володимира Зеленського та «Голос» Святослава Вакарчука в наступному парламенті.

«Наша команда налаштована йти у сильну коаліцію з новим президентом. Ми готові запропонувати сильний план дій. Ми хочемо втілити «Новий курс» (передвиборчу програму Тимошенко, оприлюднену перед президентськими виборами – редю)», – заявила вона.

Джерело: Знай.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.